Tvůj průvodce na cestě za funkčním životním stylem

 • Trápí tě večerní chutě na sladké
 • Máš tendenci se přežírat, když si dáš sklenku vína?
 • Pravidelně cvičíš, ale přesto výsledky nepřicházejí?
 • Říkáš si "jak to mám sakra udělat, když každý den chodím 8km, občas si do toho i zacvičím, ale pořád jsem rosol...?"
 • Nepotřebuješ vypadat vysekaně, ale prostě se chceš cítit dobře ve svém vlastním těle? 
 • Diety, cvičení, vychytávky, knihy... máš pocit, že hledáním odpovědí trávíš roky, ale pořád to do sebe ještě nějak nezapadlo?

Chápu tě a vím, že je to únavné neustále dokola pátrat a zkoušet, když nevidíš kýžené výsledky. Je to jako udělat jeden krok vpřed, ale pak dva kroky vzad. Není to tvoje chyba. Okolo nás je spousta informací, ale přesto nás nikdo neučil, jak s nimi zacházet ve vlastní prospěch.   

Napadá tě, že i přes všechny informace, už nevíš, jak na sebe?

Svádíš neustálý boj s 

 • nedostatkem času a odkládáním cvičení,
 • chutěmi na sladké,
 • výkyvy motivace a disciplínou,
 • hádání se se svojí hlavou, zda si odepřít to, či ono, 
 • neschopností přijmout se tak, jak právě jsi?

Potíž je v tom, že mnoho lidí vidí jen to, že nemají jíst a hlavně pořád makat ve fitku. Zaměřují se pouze na fyzické tělo a odpočinek vidí jen ve formě ležení na gauči s nohami nahoře a na to přece nemají čas! Netuší totiž, jak najít balanci mezi cvičením, stravou a odpočinkem... Chybí jim funkční životní styl...

Nerozumí vlastnímu tělu a hlava jim říká stále ty samé věci, které ale očividně nefungují. Každý den si dávají závazek, že dneska už nezhřeší a dodrží své zásady o správném životním stylu. Jenže vždycky do toho něco přijde - kolegyně přinese chlebíčky, začalo mě zase bolet koleno, nečekané nakupení práce, děti jsou rozdováděné a hádají se...

Následkem toho vzniká potřeba odměnit se. A to sebou většinou nese rychlé řešení stimulující chuťové buňky a příjemné pocity jako sklenička vína, oříšky, chipsy, zmrzlina, sladkosti... Jenže pak přichází frustrace, výčitky a pocit neschopnosti

Pokud ti tohle zní povědomě, jsem ráda, že jsi zde. Je to totiž známka touhy, že chceš víc a že v hloubi duše víš, že můžeš žít kvalitněji, lehčeji, usměvavěji a spokojeněji...

Maš motivaci to zamotené kolečko změnit, ale už nevíš, kudy do toho?

Představ si, jaké by to bylo...

 • nepřemítat neustále v hlavě, kolik a čeho jíst?
 • užívat si jídlo bez následujících výčitek?
 • hýbat se s chutí a radostí?
 • mít v rukávu nástroje, které tě přirozeně udržují fit?
 • na konci každého dne cítit spokojenost, že pro sebe děláš to nejlepší?

Právě v takových případech není disciplína nutná. Není, protože tvé chování je přirozené a v souladu s tvými skutečnými potřebami. Jak to poznáš? Prostě se cítíš skvěle a nemusíš se do ničeho nutit.

Být FIT se projevuje schopností člověka zdravě fungovat, žít a adatovat se v prostředí, ve kterém žije. Všichni se s touto schopností narodíme, ale v průběhu dospívání ji mnozí z nás díky výchově a společenským normám ztratí.

Je to celý koloběh akcí a reakcí, které se v čase mění.  Flexibilně reagovat na tyto změny a vědět, co je mi sdělováno, umožňuje být skutečně fit. Pak je takový životní styl funkční.

Porozumění vlastnímu tělu a mysli je klíčem k získání funkčního životního stylu.

Je to nauka o vlastním fungování s cílem naplno využít svůj potenciál. To ale neznamená dělat všechno a dokonale. To znamená dělat právě to, co v danou chvíli potřebuješ při minimální investici času, energie a následně i peněz. Nikoli však pouze rozumem. 

Každý jsme jiný a potřebujeme něco jiného. Objevování své vlastní individuality v souvislosti s fyzickými i mentálními procesy, které se dějí uvnitř těla, je klíčem a odpovědí na časté otázky:

 • co tedy mám jíst?
 • kdy mám jíst?
 • proč se mi nedaří zhubnout nebo nabírat?
 • je tento druh sportu vhodný pro splnění mých cílů?
 • a jak často a dlouze trénovat?
 • proč jsem někdy unavený/á a jindy vyčerpaný/á, i když spím 8 hodin?
 • a tak dále a tak dále...

Nyní přichází tvůj čas osvobodit se od těch návyků, výkyvů a frustrací, které tě drží zpět. Nyní je tvůj čas získat dovednosti funkčního životního stylu, které ti dlouhodobě umožní být fit.

Proto vznikla Lifestylová Akademie, aby ti pomohla k pochopení vlastního fungování a předala ti krok po kroku strategický manuál, díky kterým si postavíš svůj vlastní funkční životní styl.

Získaš nejen zdraví a energii, ale i svobodu v tom, že se budeš lépe přizpůsobovat měnícímu se prostředí. Tím zminimalizuješ markantní výkyvy váhy, náhlá zranění, vyčerpání a frustraci. A pokud se i to stane, budeš vědět, co je v tvém nejlepším zájmu dál udělat.

Nečekej ale žádnou rychlou pilulku na bolest. Je to totiž proces osvojování si zdravých návyků, které odkrývají tvé potřeby a přirozenost, a zbavení se starých a toxických vzorců chování. A to chce čas a trpělivost... 

Toto téma řeší mnoho z nás a na tom také nejvíce lidí skončí. Ztratí po cestě sílu, motivaci, nadhled a vizi.

Z toho důvodu je Lifestylová Akademie založena na členství, aby ti poskytla bezpečný a přátelský postor pro vlastní zkoumání a stala se tvým průvodcem, který tě udrží na tvé cestě.

Lifestylová Akademie tě povede doslova "za ručičku".

Neboj se, že to nezvládneš. Struktura a systém Akademie tě bude v postupných krocích navigovat

Materiály a videa si v členské sekci můžeš kdykoliv znovu projít a zopakovat je dle své potřeby.

Své individuální dotazy můžeš diskutovat s odborníky na pravidelných konzultacích.

Je vědecky dokázáno, že nové návyky se tvoří snadněji, když nás podporuje komunita lidí, kteří mají podobné myšlení a my se tak necítíme sami. K tomu slouží uzavřená komunitní skupina na Facebooku. Ne nadarmo se říká, že sdílená radost je dvojnásobná radost a sdílená starost je poloviční starost.

A to je funkční, stejně tak jako bude i tvůj životní styl 🙂

JAK ČLENSTVÍ ZÍSKAT?

Potřebuješ 2 minuty a je hotovo...

Zvol délku členství

Vyplň objednávku

Potvrď platbu

Vstup do členské sekce

499 Kč

30denní členství bez závazku a komplikací

1197 Kč

90denní členství ti měsíčně ušetří 20%

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP DO NÁSLEDUJÍCH SEKCÍ

Fitness pole

Videa od zahřátí, přes tréninky se zaměřením na fyzičku, spalování, tvarování, posilování s vlastním tělem i váhami, až po strečink.

Svět výživy

Ukázkové jídelníčky, video recepty, e-book ke stažení, tipy na ingredience a přípravu jídel, plus další bonusy, které ti zefektivní stravu. 

Kód spánku

Spánek je důležitým pilířem funkčního životního stylu. Rozhoduje, zda tvé cíle budou dlouhodobě naplněny. Poznej sílu světla a biorytmů.

Království mysli

Poznej svou mysl skrze techniky biohackingu, koučinku a NLP, které ti pomohou vybudovat návykové rituály pro energii a motivaci do nového dne. 

Koučinkové chvilky

Budování funkčního životního stylu spočívá v objevení svých individuálních potřeb a právě koučinkové chvilky ti pomohou najít ty spravné odpovědi.

Podpora

Na tvé cestě tě budou podporovat nejen koučinkové chvilky, ale i pravidelné skupinové online konzultace a facebookovská komunita. 

0
a více videí
0
materiálů ke stažení
0
pilířů
0
vize

KDO JSEM

Jsem certifikovanou fitness trenérkou, výživovou poradkyní a koučkou, která se už 10 let věnuje práci osobního poradenství v oblasti zdravého životního stylu. V posledních letech se věnuji i školení v korporacích a trenérských školách, kde své zkušenosti a přístup předávám dál. 

Za dobu mé praxe jsem pomohla mnoha lidem, kteří přišli se špatnými stravovacími návyky, bolestmi zad či kloubů, nedostatkem energie během dne, nízkou motivovaností a nadváhou.

Všichni řešili stejný problém - nedařilo se jim nastavit takový životní styl, který jim dá dlouhodobé a udržitelné výsledky. Já věřím v propojení těla a mysli, které fungují jako komplex, a právě pochopení jejich fungování je klíčem k úspěchu.

Často od lidí slýchám, že jim chybí parťák, který na ně prostě čeká i v dešti, aby si s nimi zaběhal. Parťák, který dodrží slovo a přijde na trénink. Parťák, který jim nebude strkat pod nos pizzu, když právě prochází půstem. Parťák, který je pozvedne, když jejich motivace upadá. 

A právě to je důvod, proč Akademie vznikla... je tvým parťákem, který ti pomáhá získat potřebné dovednosti a nástroje k úspěšnéu vybudování funkčního životního stylu a je tvojí oporou, která tady pro tebe vždycky je. 

CO TI ČLENSTVÍ V LIFESTYLOVÉ AKADEMII PŘINESE

 • Porozumění tomu, co jíst a umění zhodnotit, zda je to pro tebe to pravé
 • Inspiraci na cvičení a radost z pohybu
 • Hacknutí svého prostředí tak, abys v něm mohl/a lépe fungovat
 • Více energie ve dni na to, co tě baví
 • Systematickou změnu návyků skrze pochopení principů fungování těla a mysli
 • Budeš díky svému přístupu a výsledkům inspirací pro okolí 
 • Posuneš dál svůj vlastní potenciál
 • Komunitu stejně laděných lidí, kteří táhnou za jeden provaz, protože mají stejný záměr

MOŽNÁ TĚ JEŠTĚ ZAJÍMÁ...

Jak Akademie funguje?

Akademie je založena na členství, aby tě postupně prováděla procesem budování funkčního životního stylu. Tento proces se odráží v každotýdenních koučinkových chvilkách, praxi zadaných kroků a následné revizi. Každý měsíc můžeš přijít na skupinovou konzultaci, kde bude probíhat odpovídání na individuální otázky nebo můžeš kdykoliv položit dotaz ve FB skupině. Pokud se rozhodneš ukončit členství v Akademii (dle členství buď každý měsíc nebo jednou za 3 měsíce), stále budeš mít přístup ke komunitě na FB, nikoliv do členské sekce.

Co když nebudu stíhat?

Pokud ti uteče nějaký týden, koučinková chvilka, revize či skupinová konzultace, máš stále přístup k jejich záznamu v členské sekci na Nástěnce. Doporučuji nepřeskakovat témata a navázat tam, kde jsi skončil/a. Pamatuj, že jsi v procesu a na cestě. Neexistuje žádné být pozadu nebo nestíhat. Prostě jen pokračuj dál. Budou témata, která ti třeba zaberou dva týdny je zpracovat. Dej si čas, ale zároveň se nezastavuj. Udělej v daném týdnu to nejlepší, co můžeš a jdi dál. Životní styl se především musí žít, aby se ukázalo, co funguje 🙂

Mohu členství nejprve ozkoušet bezplatně?

Na bezplatné verzi Akademie aktuálně pracujeme. Do té doby však můžeš vstoupit do FB skupiny Ovládám své zdraví, kde najdeš spoustu inspirace a materiálů.

Co když si nebudu vědět rady, jak dál postupovat?

Neboj se, mnoho odpovědí přichází postupně, ale přijdou. A víš proč? Protože je už máš v sobě. Jen je objevit a k tomu slouží pravidelné koučinkové chvilky. Ty tě krok po kroku povedou. Navíc, vždycky můžeš přijít na konzultaci nebo se zeptat členů i expertů ve FB skupině. Ochotně ti poradí.

Kolik času mi Akademie zabere?

Na tuto otázku nemám konkrétní odpověď. Jednotlivé úkoly jsou časově zanedbatelné, protože se dějí, když žiješ, dýcháš, pracuješ. A o tom to je. Implementovat určité chování a pozitivní návyky do svého každodenního života. Pak nebudou už zabírat čas, budou se prostě dít. Na koučinkovou chvilku ti doporučuji vyhradit si ideálně 30 minut nerušeného času. Na revizi zhruba 10 minut.

Co když se rozhodnu členství zrušit?

V pořádku, můžeš tak učinit e-mailem kdykoliv před zaplacením faktury na následující období. Nejsou zde žádné závazky, ani nemusíš nic vysvětlovat. Plně tvé rozhodnutí respektuji. I nadále zůstáváš členem komunity Lifestylové Akademie na Facebooku. Přístup do členské sekce bude pozastaven.

NYNÍ JE ROZHODNUTÍ UŽ JEN NA TOBĚ

I přesto, že Lifestylová Akademie je vymítačem nedisciplinovanosti, je zde jediná podmínka: musíš chtít...

Musíš chtít podívat se na sebe z jiného úhlu pohledu a přestat se schovávat za to, že na tebe nic nefunguje nebo že to nejde. Pokud ti nesedí to, co je na této stránce psáno nebo prostě nechceš nic měnit, členství nekupuj. Respektuji to. 

Lifestylovou Akademii tvořím s tím nejlepším vědomím a svědomím. Je určena lidem, kteří se rozhodli převzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou a hledají řešení, nikoliv překážky. 

A je to tady... Máš 2 možnosti...

Buď zůstaneš...

 • bez výsledků za odmakanou dřinu,
 • s otravnými myšlenkami na sladké,
 • s pocitem bezmoci a demotivace,
 • otrokem vlastních neutěšených myšlenek,
 • s frustrací kvůli své postavě.

Nebo vyjdeš vstříc...

 • životnímu stylu bez omezování,
 • stravování bez výčitek,
 • radosti z pohybu a chuti se hýbat, 
 • přílivu motivace a energie,
 • užívání si života dosyta.

REFERENCE

Chtěla jsem se posunout dát, ale samotné se mi cvičit nechtělo. U Pavlíny se mi líbil její logický a systematický přístup k cvičení. Je vidět její zapálení a to mě motivuje. Má výborné znalosti a každý trénink je jiný. Líbí se mi také to, že se zkoumá motivaci, cíle, pozadí věcí. Je to celkový přístup k člověku. S ní mám motivaci do cvičení, protože se nemusím nutit. Ukázala mi, že efektivně cvčit se dá i bez strojů, doma a s vlastní váhou. Vytvořila jsem si ve svém životě cvičící rutinu, která mě bav. Doporučuji všem, kteří si chtějí najít nový životní styl a být zdraví.
KatkaLékařka
Trápila mě jednotvárnost a nekomplexnost tréninků. Chtěl jsem zlepšit způsob jakým cvičím. Na Pavlíně se mi líbí její zapálení a komplexní znalosti jak z fitness, výživy i anatomie. Díky naší spolupráci jsem dosáhl zlepšení svých treninků a vypilování techniky. Dala mi nový pohled na cvičení, správné provádění cviků a začal jsem se protahovat. Doporučuji všem, kdo potřebují pomoct se cvičením, řeší problémy se svým tělem (pohyb, bolesti) a nebo chtějí změnit své stravovací návyky.
Jiříúčetní
Pavlíně důvěřuji a to je důležité, protože se před ní nestydím a nebojím říct věci narovinu. Je vidět, že má hluboké znalosti a svoji práci dělá svědomitě a ráda. Díky ní mi nechybí motivace a hlavně konzistence, která dřív byla problémem. Dnes mám u 6 kilo dole a pokračuje to postupně dál. Z toho mám velkou radost, protože si můžu dopřát, co mám ráda a nevyčítat si to. Zdravých potravin se už neděsím, ale naopak se těším, co z nich připravím. Dříve jsem také nevěděla jak cvičit a posilovnu jsem brala jako trýznivou komnatu, kde jsem nevěděla, jak se do těh přístrojů zaplést. Dnes mě cvičit baví, posilovnu nezatracuji a chůzi jsem si vyloženě oblíbila, protože při ní vždy objevím nové místo. Mám pocit, že mám svůj život víc pod kontrolou a hlavně cítím, že je v tom někdo se mnou, což mi moc pomáhá.
KristýnaProjektová manažerka

JAK ČLENSTVÍ ZÍSKAT?

Potřebuješ 2 minuty a je hotovo...

Zvol délku členství

Vyplň objednávku

Potvrď platbu

Vstup do členské sekce

Za 499 Kč si můžeš DENNĚ koupit večeři pro dva, nebo MĚSÍČNĚ dostávat

 • struktrované vedení,
 • nálož kvalitních informací a
 • podporu při budování funkčního životního stylu. 

499 Kč

30denní členství bez závazku a komplikací

1197 Kč

90denní členství ti měsíčně ušetří 20%