Tvé řešení na cestě za funkčním životním stylem

 • Porozumění tomu, co jíst
 • Umění zhodnotit, zda je to pro tebe to pravé
 • Sestavení vlastního fitness plánu za pomocí expertů
 • Tréninková videa pro radost z pohybu včetně techniky provedení 
 • Systematická změna návyků skrze pochopení principů fungování těla a mysli
 • Hacknutí svého prostředí pro kvalitní spánek a regeneraci
 • Pravidelné konzultace a podpora
 • Komunita stejně laděných lidí, kteří mají stejný záměr

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP DO NÁSLEDUJÍCÍCH SEKCÍ

Fitness pole

Videa od zahřátí, přes tréninky se zaměřením na fyzičku, spalování, tvarování, posilování s vlastním tělem i váhami, až po strečink.

Svět výživy

Ukázkové jídelníčky, video recepty, e-book ke stažení, tipy na ingredience a přípravu jídel, plus další bonusy, které ti zefektivní stravu. 

Kód spánku

Spánek je důležitým pilířem funkčního životního stylu. Rozhoduje, zda tvé cíle budou dlouhodobě naplněny. Poznej sílu světla a biorytmů.

Království mysli

Poznej svou mysl skrze techniky biohackingu, koučinku a NLP, které ti pomohou vybudovat návykové rituály pro energii a motivaci do nového dne. 

Koučinkové chvilky

Budování funkčního životního stylu spočívá v objevení svých individuálních potřeb a právě koučinkové chvilky ti pomohou najít ty spravné odpovědi.

Podpora

Na tvé cestě tě budou podporovat nejen koučinkové chvilky, ale i pravidelné skupinové online konzultace a facebookovská komunita. 

JAK ČLENSTVÍ ZÍSKAT?

Potřebuješ 2 minuty a je hotovo...

Zvol délku členství

Vyplň objednávku

Potvrď platbu

Vstup do členské sekce

499 Kč

30denní členství bez závazku a komplikací

1197 Kč

90denní členství ti měsíčně ušetří 20%

KDO TĚ AKADEMIÍ BUDE PROVÁZET

Jsem certifikovanou fitness trenérkou, výživovou poradkyní a koučkou, která se už 10 let věnuje práci osobního poradenství v oblasti zdravého životního stylu. V posledních letech se věnuji i školení v korporacích a trenérských školách, kde své zkušenosti a přístup předávám dál. 

Za dobu mé praxe jsem pomohla mnoha lidem, kteří přišli se špatnými stravovacími návyky, bolestmi zad či kloubů, nedostatkem energie během dne, nízkou motivovaností a nadváhou.

Všichni řešili stejný problém - nedařilo se jim nastavit takový životní styl, který jim dá dlouhodobé a udržitelné výsledky. Já věřím v propojení těla a mysli, které fungují jako komplex, a právě pochopení jejich fungování je klíčem k úspěchu.

Často od lidí slýchám, že jim chybí parťák, který na ně prostě čeká i v dešti, aby si s nimi zaběhal. Parťák, který dodrží slovo a přijde na trénink. Parťák, který jim nebude strkat pod nos pizzu, když právě prochází půstem. Parťák, který je pozvedne, když jejich motivace upadá. 

A právě to je důvod, proč Akademie vznikla... je tvým parťákem, který ti pomáhá získat potřebné dovednosti a nástroje k úspěšnéu vybudování funkčního životního stylu a je tvojí oporou, která tady pro tebe vždycky je. 

MOŽNÁ TĚ JEŠTĚ ZAJÍMÁ...

Jak Akademie funguje?

Akademie je založena na členství, aby tě postupně prováděla procesem budování funkčního životního stylu. Tento proces se odráží v každotýdenních koučinkových chvilkách, praxi zadaných kroků a následné revizi. Každý měsíc můžeš přijít na skupinovou konzultaci, kde bude probíhat odpovídání na individuální otázky nebo můžeš kdykoliv položit dotaz ve FB skupině. Pokud se rozhodneš ukončit členství v Akademii (dle členství buď každý měsíc nebo jednou za 3 měsíce), stále budeš mít přístup ke komunitě na FB, nikoliv do členské sekce.

Co když nebudu stíhat?

Pokud ti uteče nějaký týden, koučinková chvilka, revize či skupinová konzultace, máš stále přístup k jejich záznamu v členské sekci na Nástěnce. Doporučuji nepřeskakovat témata a navázat tam, kde jsi skončil/a. Pamatuj, že jsi v procesu a na cestě. Neexistuje žádné být pozadu nebo nestíhat. Prostě jen pokračuj dál. Budou témata, která ti třeba zaberou dva týdny je zpracovat. Dej si čas, ale zároveň se nezastavuj. Udělej v daném týdnu to nejlepší, co můžeš a jdi dál. Životní styl se především musí žít, aby se ukázalo, co funguje 🙂

Mohu členství nejprve ozkoušet bezplatně?

Ano, můžeš Akademii ozkoušet na 21 dní zcela zdarma. Registace je možná zde: https://ovladamsvezdravi.cz/lifestylova-akademie-zdarma/

Co když si nebudu vědět rady, jak dál postupovat?

Neboj se, mnoho odpovědí přichází postupně, ale přijdou. A víš proč? Protože je už máš v sobě. Jen je objevit a k tomu slouží pravidelné koučinkové chvilky. Ty tě krok po kroku povedou. Navíc, vždycky můžeš přijít na konzultaci nebo se zeptat členů i expertů ve FB skupině. Ochotně ti poradí.

Kolik času mi Akademie zabere?

Na tuto otázku nemám konkrétní odpověď. Jednotlivé úkoly jsou časově zanedbatelné, protože se dějí, když žiješ, dýcháš, pracuješ. A o tom to je. Implementovat určité chování a pozitivní návyky do svého každodenního života. Pak nebudou už zabírat čas, budou se prostě dít. Na koučinkovou chvilku ti doporučuji vyhradit si ideálně 30 minut nerušeného času. Na revizi zhruba 10 minut.

Co když se rozhodnu členství zrušit?

V pořádku, můžeš tak učinit e-mailem kdykoliv před zaplacením faktury na následující období. Nejsou zde žádné závazky, ani nemusíš nic vysvětlovat. Plně tvé rozhodnutí respektuji. I nadále zůstáváš členem komunity Lifestylové Akademie na Facebooku. Přístup do členské sekce bude pozastaven.

NYNÍ JE ROZHODNUTÍ UŽ JEN NA TOBĚ

I přesto, že Lifestylová Akademie je vymítačem nedisciplinovanosti, je zde jediná podmínka: musíš chtít...

Musíš chtít podívat se na sebe z jiného úhlu pohledu a přestat se schovávat za to, že na tebe nic nefunguje nebo že to nejde. Pokud ti nesedí to, co je na této stránce psáno nebo prostě nechceš nic měnit, členství nekupuj. Respektuji to. 

Lifestylovou Akademii tvořím s tím nejlepším vědomím a svědomím. Je určena lidem, kteří se rozhodli převzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou a hledají řešení, nikoliv překážky. 

A je to tady... Máš 2 možnosti...

Buď zůstaneš...

 • bez výsledků za odmakanou dřinu,
 • s otravnými myšlenkami na sladké,
 • s pocitem bezmoci a demotivace,
 • otrokem vlastních neutěšených myšlenek,
 • s frustrací kvůli své postavě.

Nebo vyjdeš vstříc...

 • životnímu stylu bez omezování,
 • stravování bez výčitek,
 • radosti z pohybu a chuti se hýbat, 
 • přílivu motivace a energie,
 • užívání si života dosyta.

REFERENCE

Chtěla jsem se posunout dát, ale samotné se mi cvičit nechtělo. U Pavlíny se mi líbil její logický a systematický přístup k cvičení. Je vidět její zapálení a to mě motivuje. Má výborné znalosti a každý trénink je jiný. Líbí se mi také to, že se zkoumá motivaci, cíle, pozadí věcí. Je to celkový přístup k člověku. S ní mám motivaci do cvičení, protože se nemusím nutit. Ukázala mi, že efektivně cvčit se dá i bez strojů, doma a s vlastní váhou. Vytvořila jsem si ve svém životě cvičící rutinu, která mě bav. Doporučuji všem, kteří si chtějí najít nový životní styl a být zdraví.
KatkaLékařka
Trápila mě jednotvárnost a nekomplexnost tréninků. Chtěl jsem zlepšit způsob jakým cvičím. Na Pavlíně se mi líbí její zapálení a komplexní znalosti jak z fitness, výživy i anatomie. Díky naší spolupráci jsem dosáhl zlepšení svých treninků a vypilování techniky. Dala mi nový pohled na cvičení, správné provádění cviků a začal jsem se protahovat. Doporučuji všem, kdo potřebují pomoct se cvičením, řeší problémy se svým tělem (pohyb, bolesti) a nebo chtějí změnit své stravovací návyky.
Jiříúčetní
Pavlíně důvěřuji a to je důležité, protože se před ní nestydím a nebojím říct věci narovinu. Je vidět, že má hluboké znalosti a svoji práci dělá svědomitě a ráda. Díky ní mi nechybí motivace a hlavně konzistence, která dřív byla problémem. Dnes mám u 6 kilo dole a pokračuje to postupně dál. Z toho mám velkou radost, protože si můžu dopřát, co mám ráda a nevyčítat si to. Zdravých potravin se už neděsím, ale naopak se těším, co z nich připravím. Dříve jsem také nevěděla jak cvičit a posilovnu jsem brala jako trýznivou komnatu, kde jsem nevěděla, jak se do těh přístrojů zaplést. Dnes mě cvičit baví, posilovnu nezatracuji a chůzi jsem si vyloženě oblíbila, protože při ní vždy objevím nové místo. Mám pocit, že mám svůj život víc pod kontrolou a hlavně cítím, že je v tom někdo se mnou, což mi moc pomáhá.
KristýnaProjektová manažerka

JAK ČLENSTVÍ ZÍSKAT?

Potřebuješ 2 minuty a je hotovo...

Zvol délku členství

Vyplň objednávku

Potvrď platbu

Vstup do členské sekce

Za 499 Kč si můžeš DENNĚ koupit večeři pro dva, nebo MĚSÍČNĚ dostávat

 • struktrované vedení,
 • nálož kvalitních informací a
 • podporu při budování funkčního životního stylu. 

499 Kč

30denní členství bez závazku a komplikací

1197 Kč

90denní členství ti měsíčně ušetří 20%